BANNER1%.png

Projekt organizowany przez:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

© 2017 by Wioleta Więckowska created with Wix.com

February 15, 2018

January 1, 2018

September 23, 2017

December 13, 2016

Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

Warsztaty MBO 2016

December 13, 2016

W sobotę 10 grudnia, w krakowskiej siedzibie Onet, przy ulicy Pilotów 10 odbyły się pierwsze warsztaty III edycji projektu “Moda bez Ograniczeń” organizowanego przez Fundację Hipoterapia - Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. Zajęcia były ogromną dawką pozytywnej energii i motywacji bijących od trenerek Agaty Spały i Angeliki Chrapkiewicz-Gądek. 

 

Projekt Moda bez Ograniczeń dedykowany jest osobom z niepełnosprawnościami i to na nich skupione są działania mające na celu zbudowanie pewności siebie i mocnego poczucia własnej wartości. Tym razem warsztaty były również okazją do przekazania energii i inspiracji na spełnianie marzeń i nowych celów, których poszukiwali uczestnicy.

Sobota była prawdziwym maratonem. Zajęcia z pełną parą rozpoczęły się o godzinie 10:00, a trenerki Agata i Angelika zaczęły warsztaty od garści informacji na temat autoprezentacji. Następnie przyszedł czas na uświadomienie uczestnikom ich mocnych stron i celebrowanie ich sukcesów i zalet. Przerwę umilił wszystkim poczęstunek przygotowany przez Blossom Coffee&Food, a po pysznym lunchu uczestnicy mieli szansę nauczyć się wyznaczania sobie celów przy pomocy metody “SMART” - każdy z nich na forum powiedział też o swoich planach na przyszły rok.

Warsztaty zakończyły się pozytywną dyskusją o spełnianiu marzeń i dążeniu do celu mimo przeciwności losu, a cały dzień był pełen inspiracji zarówno dla uczestników, jak i organizatorów.

Serdecznie dziękujemy Grupie Onet za fantastyczne ugoszczenie nas, dziękujemy trenerkom Agacie i Angelice za wspaniałą energię, dziękujemy również Pani Marcie z Blossom za przepyszny poczęstunek i kawę. Dziękujemy też Wam, drodzy uczestnicy za to, że byliście z nami!

 

Partnerzy: Agata Spała - Zatrudnianie osób niepełnosprawnych: szkolenia i doradztwo, Angelika Chrapkiewicz-Gądek - ANGIsteps, Onet, Blossom Coffee&Food

 

Patroni Medialni: INTEGRACJA, niepelnosprawni.pl