BANNER1%.png

Projekt organizowany przez:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

© 2017 by Wioleta Więckowska created with Wix.com

February 15, 2018

January 1, 2018

September 23, 2017

December 13, 2016

Please reload

Ostatnie posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Wyróżnione posty

Moda Bez Ograniczeń 2016!

December 2, 2016

Po sukcesie I edycji, MBOv.2 naturalnie zmieniła się w wielomiesięczny projekt coachingowy podczas którego odkryliśmy potrzeby wielu osób. Zauważyliśmy, że dla wielu wygląd - pozornie nieistotny - jest czymś ważnym, czymś co może poprawić samoocenę i poczucie własnej wartości, pewność siebie,
a nawet nastrój w danej chwili. Odkryliśmy, że to właśnie warsztaty - bardziej niż wielka finałowa Gala pomagają uczestnikom projektu. Dlatego myśląc o kontynuacji projektu mamy wizję warsztatów ale nieco innych. 

 

Chcielibyśmy, żeby projekt zamiast być kontynuacją modowej przygody stał się początkiem czegoś innego. Bo moda jest ważna - i wbrew pozorom dotyczy każdego z nas - ale chcielibyśmy czegoś więcej. Dlatego podczas MBOv.3 planujemy skupić się na modzie funkcjonalnej, chcemy pokazać jak moda może zmienić nastawienie do samego siebie - głównie podczas ważnych życiowych momentów - jak np rozmowa o pracę. Pokażemy jak pierwsze wrażenie jest ważne i jak się do niego przygotować, żeby móc z podniesioną głową do góry i większą pewnością siebie wkraczać w dorosłe życie.

W związku z tym, już 10 grudnia organizujemy warsztaty motywacyjne i autoprezentacyjne we współpracy z dwiema bardzo charyzmatycznymi trenerkami: Agatą Spałą i Angeliką Chrapkiewicz-Gądek.

 

Warsztaty odbędą się w siedzibie Onet, w Krakowie przy ulicy Pilotów 10, od godziny 10:00 do 16:00

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zapisy: mbo@hipoterapia.info.pl

 

Partnerzy: Agata Spała, Angelika Chrapkiewicz-Gądek - ANGIsteps, Onet

 

 

Patroni Medialni: INTEGRACJA, niepelnosprawni.pl

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Podążaj za nami
Please reload

Wyszukaj wg tagów