top of page
  • Wioleta

Terapia przez modę? Panel projektu Moda bez Ograniczeń


Czy moda może stanowić element terapeutyczny? Czy odpowiednia stylizacja może pomóc w zbudowaniu pewności siebie? Czy zakup spódnicy może być krokiem milowym w samorozwoju? Zapraszamy na spotkanie z Organizatorami i Uczestniczkami projektu Moda bez Ograniczeń. Wspólnie porozmawiamy o tym, czy podobne projekty są społecznie użyteczne a przede wszystkim, czy spełniają swoją rolę.

Moda to bardzo ważny element codzienności. My dowiemy się, czy tak samo jest w kontekście osób z niepełnosprawnościami.

Chcemy, aby każda kolejna edycja programu coachingowego była jeszcze lepsza od poprzedniej. Jesteśmy więc otwarci na relacje dziewczyn, które brały udział w projekcie, ale także na Wasz głos. Spotkanie ma charakter otwarty.

Panel uzupełni wystawa zdjęć wykonanych po dwóch metamorfozach uczestniczek projektu Moda bez Ograniczeń.

I część: fot.: Sławomir Gubała Photography MUA: Ewelina Szajnar Make-Up Hair: Atelier Bernady Stylist: Wero Wysoczyńska

II część: fot.: Aleksander Czyba MUA: Aleksandra Osuch i Marta Fudalewicz Hair: Anna Adamczuk Stylist: IDEA FIX, ul. Bocheńska 7, Kraków

Spotykamy się w Pauza In Garden – to klimatyczna kawiarnia w Małopolskim Ogrodzie Sztuki w Krakowie. Jako „młodsza siostra” doskonale znanej wszystkim Pauzy mieszczącej się na ulicy Floriańskiej łączy w sobie wszystko co najlepsze – lata doświadczenia, niezwykłych ludzi i wydarzenia.

Menu to zdrowe wegańskie posiłki, w których wykorzystywane są organiczne produkty oraz napoje. Bezglutenowcy również znajdą coś dla siebie.

Zapraszamy!

#ModabezOgraniczeń

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page