top of page

Wiadomości Onet

"W sobotę 10 grudnia, w krakowskiej siedzibie Onetu, przy ulicy Pilotów 10 odbyły się pierwsze warsztaty III edycji projektu "Moda bez Ograniczeń" organizowanego przez Fundację Hipoterapia - Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. Zajęcia były ogromną dawką pozytywnej energii i motywacji bijących od trenerek Agaty Spały i Angeliki Chrapkiewicz-Gądek."

Dzień Dobry TVN

"Jillian Mercado - nowojorska, niepełnosprawna modelka, stylistka i blogerka - chcąc zmieniać świat zaangażowała się w projekt “Moda bez Ograniczeń”. 17 kwietnia wraz z jego zespołem przeprowadziła metamorfozy. Zmieniając uczestniczki wizualnie chcieliśmy dokonać w nich ważniejszych i piękniejszych przemian - przemian wewnętrznych! 

Jillian Mercado była również gościem honorowym podczas Gali Finałowej."

Miasto Kobiet

Zapraszamy na relację z Gali Finałowej II edycji projektu "Moda bez Ograniczeń"

nakolkach.com

O projekcie "Moda bez Ograniczeń" oraz Gali Finałowej na blogu nakolkach.com. Zapraszamy!

KobietaMag.pl

Serdecznie zapraszamy na artykuł - relację z Gali Finałowej II edycji projektu Moda bez Ograniczeń

EksMagazyn

Moda bez Ograniczeń - niepełnosprawni pełnoprawni w świecie mody. Zapraszamy na relację z Gali Finałowej II edycji projektu Moda bez Ograniczeń

twinsfashionlife.blog.pl

Twins Fashion Life - o projekcie Moda bez Ograniczeń - zapraszamy!

Co za tydzień

I edycja projektu "Moda bez Ograniczeń" w programie "Co za tydzień"

Fakty TVN

Niepełnosprawne modelki przełamują stereotypy - o projekcie "Moda bez Ograniczeń" w Faktach! Zapraszamy!

Wysokie Obcasy

Modelki pokazu I edycji projektu Moda bez Ograniczeń - Angelika, Justyna i Wiola - opowiadają o modzie i niepełnosprawności. Zapraszamy na artykuł!

Pytanie na śniadanie

Bohaterkami programu były - Wero Wysoczyńska - koordynatorka projektu Moda bez Ograniczeń - oraz modelki Justyna i Angelika. Zapraszamy!

Gazeta Krakowska

Kraków stał się światową stolicą mody. Wszystko to za sprawą wydarzenia Moda bez ograniczeń, podczas którego modelki i modele z niepełnosprawnością prezentowali na jednym wybiegu stroje swojego autorstwa oraz kreacje najlepszych polskich projektantów.

 

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1066026,niepelnosprawne-modelki-na-wybiegu-zdjecia,id,t.html

NGO

Moda bez Ograniczeń - relacja z niezwykłego wieczoru, podczas którego na wybiegu wystąpiły niepełnosprawne modelki, prezentujące kreacje topowych polskich projektantów mody!

Please reload

bottom of page